Kendine güvenini geliştir

Kişisel Gelişim

Kendine güvenini geliştir

Birim Fiyat 45,00
Kayıt Uzunluğu 30:08
Popülarite

Nasıl mı? Sadece bu frekansı 21 gün aralıksız dinleyerek... Hemen şimdi satın alın ve dinlemeye başlayın.

Özgüven sahibi insanlar, girdikleri ortamlarda her zaman parlar, tüm dikkatleri üzerlerine çekerler. Üstelik bunun için fazla güzel ya da yakışıklı olmalarına da gerek yoktur. Kendine güven bir tavır meselesidir. Kişi kendine güvendikçe, enteresan bir şekilde başarıya bir o kadar yaklaşır. Özgüven sahibi insanların, başkalarına nazaran hayatta istediklerini daha rahat ve kolay bir şekilde elde ettikleri bilinen bir gerçektir. Bu insanlar nasıl bu kadar kendilerine güvenip hayatlarını istedikleri şekilde yönlendirebiliyorlar? Alfa frekansı şimdi dinleyin siz de başlayın. Dışardan değil içerden derin düzeyde geçici değil kalıcı dönüşümü şim başlatın.

Özgüven, tüm insanlar için temel ve çok önemli bir duygusal gerekliliktir. Kendimize biçtiğimiz “özdeğerimiz” oranında “özgüvenimiz” vardır. Yani özgüvenimiz, bir anlamda kendimizi ne kadar değerli bulduğumuzun, ne kadar değer verdiğimizin bir göstergesidir.

 • Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.
 • Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama; Epilepsi ve Sara Hastalarında, Kalp Pili Takanlarda, Hamile kadınlarda kullanılmamalıdır!
 • Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.
 • Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.
 • Hiçbir zaman, BFT dinletileri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.
 • Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.
 • “70 yıllık tecrübelerin ürünü olan BFT, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

AlfaFrekans.Com'da hazırlanan Bilinçaltı Subliminal telkinlerinin bireyleri etkileme gücü sebebiyle, sadece ilgili konuda değişimi arzu eden bireyin kullanması gerekmektedir, başka bireylere rızaları olmadan, habersiz, gizlice kullandırılması yasaktır. AlfaFrekans Bilinçaltı Telkinlerinin nasıl kullanıldığından satın alan müşteri sorumludur. AlfaFrekans.Com sorumlu değildir.NOT:Ürünün izinsiz çoğaltılması ve dağıtılması yasaktır... Yasal olarak suçtur.

 1. Avatar

  Ercan Doğan 06.12.2018 14:28

  gerek dinlediğim alfafrekans telkinleri ses kayıtları gerekse banu hanımdan aldığım birelsel seans gerçekten müthiş sonuçlar veriyor. hele bireysel seans hemen o an olumlu etkisini vermeye başladı gerçekten o kadar hızlı sonuçlar alacağımı tahmin etmiyordum.alfa frekans ses kayıtlarını dinleyince sanki kafa kendini toparladı ve hizaya gelmeye başladı. bireysel eanstan sonra bazı günlük olumsuz durumlara daha sakin yaklaşmaya başladım. panik ve heyecan bir anda kesildi.bunlar bu on gün içinde olanlar.bundan sonra daha iyi sonuçlar bekliyorum.

Yorum Ekle